Call-центр:
0800 75 5995БЕЗКОШТОВНІ дзвінки по Україні
з мобільних і стаціонарних телефонів
Передзвонити мені
  • +38 050 07 60 003
  • +38 044 339 96 36
  • +38 067 30 70 003
  • +38 063 07 10 003
  • +38 044 339 96 36

Доставка і оплата

Доставка і оплата

Варіанти доставки.

Наша компанія здійснює доставку і монтаж по всій території України. Існує 2 варіанти доставки:

1. Доставка кур'єрською службою. Ми здійснимо доставку будь-якого тренажеру в будь-яку точку України абсолютно БЕЗКОШТОВНО зручною для Вас транспортною компанією. Найпоширенішими з них є: Нова Пошта, InTime, Delivery, Meest Express, AutoLux і інші. Останнім часом, в Україні кур'єрські служби добилися дуже великих успіхів у здійсненні логістики і даний спосіб є без сумніву одним з найкращих і зручних як для покупця, так і для продавця товарів.

2. Доставка нашої власної сервісною службою. Можлива доставка тренажерів нашою власною сервісною службою в процесі якої наші співробітники здійснять монтаж у Вас вдома. Єдиний недолік - це неповне покриття території доставки. Доставка даними способом здійснюється як правило в обласних центрах, їх передмістях, а також деяких великих містах України. Можливість доставки сервісною службою CORNILLEAU Ukraine - узгоджується додатково з менеджерами і залежить від Вашої географічної дислокації..Варіанти оплати.

Розрахуватися за товари, що поставляються торгової марки CORNILLEAU можливий також двома способами.

1. Оплата готівкою при отриманні (післяплатою). Даний спосіб повністю безпечний для покупця, тому як він оплачує вартість товару тільки після його отримання та огляду перед представниками кур'єрської служби або представниками сервісної служби нашої компанії.

2. Оплата за безготівковим розрахунком на банківський розрахунковий рахунок. Актуально для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, яким необхідно придбання даних тренажерів на підприємство для їх подальшого використання в своїх господарських цілях. Можлива відвантаження на підприємства, які є платниками ПДВ з наданням податкового кредиту на поставку товару.

ВАЖЛИВО! При виборі варіанту оплати, необхідно враховувати можливі витрати на переказ грошових коштів третіми особами. Власна кур'єрська служба комісію не стягує і додаткових витрат у разі доставки нашої власної сервісною службою - не виникне.

PS: Ми завжди готові до діалогу, і якщо у наших покупців виникають інші варіанти і способи доставки або оплати - ми з задоволенням розглянемо їх і здійснимо процедуру доставки і оплати на запропонованих Вами умовах.Якщо у Вас з'являться додаткові питання щодо процедури доставки або оплати - чекаємо Ваших дзвінків на телефон Call-центру CORNILLEAU Ukraine за телефоном +38 0800 75 0880 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів на території України)